Nie skorzystali

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Nie skorzystali

Podopieczni trenera Jacka Fojny mogli mieć lidera

Dopiero w siódmym meczu pierwsze punkty w sezonie 2019/2020 stracił niedawny IV-ligowy rywal Górnika, Śląsk II w weekend przegrał w Zdzieszowicach z Ruchem 0:2. W tej sytuacji szansę na zajęcie fotela lidera miała Foto-Higiena (punkt mniej na koncie). Niestety, piłkarze z Gaci również przegrali - 0:1 w Bielsku Białej z Rekordem - i nadal pozostają pod Wrocławiem. W meczu 70 minut zagrał Mateusz Sawicki, a Michał Bartkowiak wszedł w 62 minucie. Bez punktów została również Stal Amina Stitou, przegrywając w Rybniku z ROW 0:2. Remisem 1:1 zakończyło się zaś w Lubinie spotkanie Zagłębia II ze Ślęzą. Na bosku mogliśmy oglądać Pawła Żyrę (Lubin) oraz Szymona Tragarza (Wrocław). W tabeli nadal pierwszy Śląsk II, druga Foto-Higiena, Stal spadła na miejsce dziesiąte, Ślęza na jedenaste, a Zagłębie II na siedemnaste. Natomiast w III-ligowej grupie 1 jedną połowę zagrał Radosław Cielemęcki, a Legia II wygrała u siebie 4:0 i zajmuje trzecie miejsce.

W II lidze Polkowice na własnym boisku zremisowały z Siedlcami 1:1 i w tabeli nadal pozostają na piętnastym miejscu. Dominik Radziemski zagrał cały mecz. Natomiast trzecia w tabeli Resovia u siebie wygrała z czternastą Skrą 2:0. Dawid Kubowicz (Rzeszów) zagrał cały mecz, a Damian Niedojad (Częstochowa) 56 minut.

W niższych ligach zagranicznych Hankofen Mateusza Krawca (poza kadrą) wygrał u siebie 2:1 i w tabeli jest czternasty. W innej grupie Hohenstein Kamila Popowicza (grał cały mecz) zremisowało 2:2 i zajmuje miejsce dwunaste. W kratkę minął weekend naszym piłkarzom w Austrii. Kienberg Łukasza Kalki przegrał na wyjeździe 1:5 i spadł na miejsce dziewiąte. Lunz zaś - po bramkach Tomasza Wepy i Adriana Moszyka - wygrał u siebie 2:1 i jest trzeci.