Uratował punkt

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Uratował punkt

Trzech naszych piłkarzy zapisało się w weekend na listę strzelców

Trafienie na wagę jednego punktu zaliczył w sobotnim meczu z Górnikiem Łęczna Dominik Radziemski, który piłkę do siatki posłał zaraz po wejściu na boisko (75 minuta). Trzecią kolejkę z golem na koncie zakończył również Dawid Kubowicz, a jego Resovia wygrała u siebie ze Zniczem 3:0. Natomiast nadal bez punktów w nowym sezonie pozostaje Skra Damiana Niedojada (siedział na ławce), która tym razem przegrała z rezerwami Lecha 0:2. W tabeli Rzeszów jest drugi, Polkowice piętnaste, a Częstochowa ostatnia.

Szczebel niżej do bramki trafił zaś Michał Bartkowiak, który tym razem na boisku spędził 55 minut. Foto-Higiena wygrała na własnym stadionie z Lechią ZG 2:0. Mateusz Sawicki i Jan Jakacki nie znaleźli się w kadrze meczowej. Natomiast Ślęza Szymona Tragarza (siedział na ławce) wygrała z Polonią Bytom 1:0, a Stal Amina Stitou zremisowała w Żmigrodzie z Piastem 0:0. W grupie 3 na prowadzeniu Śląsk II, za nim Foto-Higiena, a na miejscach III-IV Stal i Ślęza.

W Norwegii HamKam Łukasza Jarosińskiego przegrał na wyjeździe 0:1 i w tabeli nadal pozostaje jedenasty. Natomiast w Niemczech Hakofen Mateusza Krawca (zagrał cały mecz) zremisował 0:0 i przesunął się na miejsce czternaste.