Zwycięskie otwarcie

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Zwycięskie otwarcie

Wałbrzyszanin zagrał i Polska wygrała

W czwartek Polska U16 wygrała w Świdnicy na otwarcie stadionu po remoncie z Czechami 3:1 (0:1). Nasi zdobyli trzy gole w 11 minut, między 51. i 62. minutą gry (grano 2x40 minut). W podstawowym składzie wyszedł Radosław Cielemęcki, wychowanek Górnika Wałbrzych i trenera Włodzimierza Ciołka, obecnie zawodnik Legii. Gola jednak nie zdobył. Reprezentacja U16 przebywała na obozie w Aqua Zdroju.

W pierwszym meczu reprezentacja Polski do lat 16, która przebywa na zgrupowaniu w Aqua Zdroju,  przegrała w Nachodzie z Czechami 0:2. Dzisiaj rewanż o godz. 15 w Świdnicy. Ma szansę zagrać wychowanek Górnika Radosław Cielemęcki. Ten mecz to jeden z elementów otwarcia stadionu w Świdnicy po kapitalnym remoncie (bieżnia lekkoatletyczna, zadaszenie 500 miejsc, nowa trybuna). To otwarcie potrwa do niedzieli, odbędą się również MP w w biegach na orientacje, zawody lekkoatletyczne szkół, otwarty trening biegowy.