Wygrali LM

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Wygrali LM

Wzory z telewizji trafiają do dzieci

W hali wałbrzyskiej Toyoty, która w tym roku wyjątkowo często wykorzystywana jest na turnieje dziecięce,  odbył się IV Turniej Orlików O Puchar Prezesa PUKS Victoria Wałbrzych. W turnieju wzięło udział 8 zespołów z rocznika 2007 podzielonych na 2 grupy. Rozgrywki grupowe wygrały zespoły AP Victoria przed Kamiennogórską Akademią Piłkarską oraz FA Lwówek przed UKS Baszta Wałbrzych. I te zespoły utworzyły Ligę Mistrzów, pozostały drużyny utworzyły Ligę Europejską. Ligę Mistrzów wygrał zespół Baszty przed FAII  Lwówek , AP Victoria i KAP II Kamienna Góra. Wyniki UKS Baszta:   Baszta – Javoria Jawor 0:0,  Baszta – Football Academy Lwówek Śląski 0:0,  Baszta – Akademia Piłkarska Kamienna Góra I 3:0, Baszta – Football Academy Lwówek Śląski 2:0, Baszta – Akademia Piłkarska Kamienna Góra II 2:0,  Baszta – Victoria Wałbrzych 4:0.  Ligę Europejską wygrał zespół KAP Kamienna Góra przed Kuźnią Jawor, Pogonią Pieszyce i Zagłębiem Wałbrzych. Skład Baszty: Dawid Szczepański, Hubert Korościk, Jakub Bożęcki, Bartosz Michalkiewicz, Bartosz Miernik, Paweł Jaworek, Jakub Borzęcki, Błażej Redo, Oskar Gołuch. Trener Marek Figurski.  Nagrody dla najlepszych zawodników turnieju otrzymali Kacper Szatan (Lwówek) – najlepszy bramkarz, Paweł Dusza (Jawor) -  najlepszy zawodnik, a królem strzelców turnieju z 7 bramkami został Krystian Worski (AP Victoria Wałbrzych). Ponadto w każdej drużynie   statuetki otrzymali najlepsi zawodnicy w swoich zespołach wytypowani przez swoich trenerów. 17 lutego PUKS Victoria Wałbrzych będzie organizatorem turnieju na hali Toyota w kategorii skrzat.