Rozgromili Polonię

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Rozgromili Polonię

To był oficjalny pierwszy sparing i pierwszy gol 2018 roku

Na koniec wileki pogrom świdniczanek. AZS PWSZ wygrywa 14:0 (2:0, 7:0, 5:0). Mecz rozegrano na sztucznej murawie. W Strzegomiu śnieg nie padał. Po tym meczu wałbrzyski zespół kończy obóz. W przyszłym tygodniu treningi w kompleksie Aqua Zdrój i 20.01 sparing z II-ligową Miedzią Legnica.

Drużyny grają trzy razy po 30 minut. Po godzinie gry AZS PWSZ prowadzi 5:0. Bramki: Zawadzka 2, Rędzia, Mesjasz (z karnego) i Kowalczyk.

Trwa w Strzegomiu sparing ekstraligowego AZS PWSZ Wałbrzych z trzecioligową Polonią Świdnica. Po kwadransie 1:0 prowadzą wałbrzyszanki. Pierwszego gola w nowym roku zdobyła Marcjanna Zawadzka (na zdjęciu), głową po rzucie rożnym w 12. minucie gry. W bramce AZS PWSZ występuje Weronika Klimek. Tym meczem nasz ekstraligowiec kończy zimowy obóz w Strzegomiu.