O lidera na wiosnę

Strona Główna » Piłka Nożna » News » O lidera na wiosnę

III-ligowe rozgrywki zakończyły już tegoroczne zmagania

Na finiszu pierwszej części sezonu 2017/2018 w III-ligowej grupie trzeciej piłkarzom z Brzegu nie udało się odzyskać straconego przed tygodniem fotela lidera. Wszystko za sprawą drugiej z rzędu porażki 1:2. Stal tym razem przed własną publicznością uległa rezerwom Lubina. W meczu oglądać mogliśmy Dominika Bronisławskiego oraz wracającego między słupki po kontuzji Amina Stitou. Również 2:1 swój mecz wygrały rezerwy Miedzi, pokonując u siebie Stilon. Sebastian Surmaj zagrał całe 90 minut. Na półmetku Stal jest druga (strata 3 punktów do lidera Skry), Miedź II dwunasta, a Zagłębie II piętnaste. W grupie I na półmetku warszawska Polonia zajmuje dziewiąte miejsce. Ligę wyżej tegoroczne zmagania zakończą się za tydzień. W przedostatniej kolejce Siarka (szóste miejsce) Dawida Kubowicza wygrała u siebie z Puławami 1:0, a Radomiak (trzecie miejsce) trenera Cyraka zremisował w Krakowie z Garbarnią 1:1.

Jeszcze po dwie kolejki do zagrania przed zimową przerwą w niższych liga niemieckich mają drużyny wałbrzyskich piłkarzy. W weekend Hankofen zremisowało na wyjeździe 0:0 i w tabeli zajmuje czternaste miejsce. Mateusz Krawiec zagrał cały mecz. Natomiast Bad Muskau wygrało na własnym boisku 4:0, w tabeli plasując się na czwartej lokacie. Sławomir Orzech rozegrał całe spotkanie, a Mateusz Sawicki 87 minut.