Górnik i Migalski zaskakują

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Górnik i Migalski zaskakują

Górnik zadziwia skutecznością przed rundą wiosenną

Koniec meczu. Górnik wygrywa 5:1. Kolejny dobry i wysoki wynik, dużo goli, kilkunastu zawodników wypróbowanych. Klaruje się w połowie (Tyktor, Bronisławski, Sadowski, Popowicz) nowa "11" wałbrzyszan. Jaroszewski już trenuje, powinien połowę meczu zagrać w sobotę z Polkowicami.

80. minuta i jest 5:1 dla naszego zespołu. Wałbrzyszanie zdobyli już 30 goli w 7. sparingach. Niezła skuteczność.

Kolejny nabytek Górnika strzela gola. To Kamil Sadowski. Wcześniej do bramki Ziobry trafiają świdniczanie.

Godzina gry za nami.

I znowu skuteczny początek połowy. Dwa gole dla Górnika zdobywają Kamil Popowicz i Dominik Bronisławski. Prawdopodobnie obaj zostaną na wiosnę w Wałbrzychu. Górnik prowadzi już 4:0 z Polonią Stal.

Obie drużyny mają kolejne okazje, ale do przerwy wynik nie ulega zmianie. Górnik prowadzi 2:0. W bramce wałbrzyszan broni junior Ziobro.

30 minut gra za nami. Nadal 2:0 dla Górnika. Nasz trzecioligowiec zagra jeszcze sparing z KS Polkowice (sobota 4.03 godz. 14).

Skutecznością zadziwia Damian Migalski. Już strzelił dziś dwa gole dla Górnika. Jest najskuteczniejszym strzelcem wałbrzyszan podczas zimowych sparingów.

Po pierwszym kwadransie 0:0.

Śnieg na sztucznej murawie przy Ratuszowej zdążył do południa stopnieć. Mecz ogląda kilkadziesiąt osób. Górnik gra swoim składem z tegorocznych sparingów, z kilkoma nowymi wciąż próbowanymi zawodnikami.

Na trzy tygodnie przed startem wiosennej części sezonu III ligi, Górnik gra sparing z wiceliderem IV ligi Polonią Stal Świdnica.