Biel pokonał lidera

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Biel pokonał lidera

Jedynie zalane boisko w Stalowej Woli sprawiło, że Odra ponownie nie straciła pozycji lidera

Na najwyższym szczeblu krajowych rozgrywek po zeszłotygodniowej porażce u siebie, w ostatni weekend komplet wywalczyło Zagłębie. Piłkarze z Lubina w Białymstoku wygrali z Jagiellonią 2:1. Paweł Żyra nadal pozostaje poza kadrą meczową lubinian. Natomiast Ruch na własnym stadionie pokonał Koronę 4:0. Wynik spotkania na pięć minut przed końcem meczu ustalił Paweł Oleksy. W I lidze weekend w kartkę. Ponownie bez punktów pozostała Miedź. Legniczanie w Mielcu przegrali ze Stalą 0:1, a Michał Bartkowiak rozegrał całe 90 minut. Komplet zgarnęła zaś Sandecja, wygrywając w Pruszkowie ze Zniczem 3:1. Mateusz Bartków tym razem zagrał tylko 55 minut.

Ligę niżej do małego zaskoczenia doszło w Opolu, gdzie miejscowa Odra - lider II-ligowych rozgrywek - przegrała z niżej notowaną Olimpią Zambrów 0:3. Wynik spotkania pod koniec pierwszej połowy otworzył wałbrzyszanin Bartosz Biel. Na murawie przez cały mecz zobaczyć można było również Tomasza Wepę (Odra). Raków swój mecz w Stalowej Woli ze Stalą przełożył na inny termin, z powodu zalanego boiska. Natomiast dwa pozostałe zespoły wałbrzyszan w weekend podzieliły się punktami. Polonia zremisowała u siebie z Błękitnymi 1:1, a Puszcza w Poznaniu z Wartą 0:0. Michał Oświęcimka (Polonia) do gry wszedł w 67 minucie, Marcin Orłowski boisko opuścił dopiero w końcówce, a Dominik Radziemski (obaj Puszcza) wszedł w 71 minucie. Poza kadrą znalazł się jedynie Fabian Pawela (Polonia).