Puchar zostaje

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Puchar zostaje

AZS PWSZ nie dał odebrać sobie trofeum wałbrzyskiego turnieju

Klasyfikacja po wałbrzyskim turnieju: I - AZS PWSZ, II - Lokomotiva Brno, III - Silesia Gorlitz, IV - Darbor Bolesławice.

W drugim dzisiejszym meczu Silesia Gorlitz pokonała Darbor Bolesławice 7:1.

Druga część spotkania zdecydowanie lepsza w wykonaniu naszego zespołu. Dwadzieścia minut po pierwszym golu, drugie trafienie zalicza Rędzia, a w 78 minucie wynik zamyka Smagur. AZS PWSZ ostatecznie wygrywa w finale z Lokomotivą Brno 3:0.

Wałbrzyszanki dobrze wchodzą po przerwie i już w 46 minucie (grają dwa razy 40 minut) piłkę między słupkami umieszcza Rędzia.

W meczu o III miejsce Silesia prowadzi do przerwy z Darborem 4:0.

Na dość wyrównanym poziomie, choć z lekką przewagą czeskich piłkarek, przebiegała pierwsza część finałowego meczu na Stadionie 1000-lecia. Oba zespoły starają się dawać z siebie wszystko, jednak do przerwy na tablicy wyników nadal 0:0. Liczymy więc na bramki naszych piłkarek w drugiej części spotkania.

Rozpoczyna się finałowy mecz turnieju z okazji 70-lecia sportu wałbrzyskiego, pomiędzy AZS PWSZ i Lokomotivą.

Dużo bramek i jeszcze więcej zmarnowych okazji oglądali kibice w dwóch meczach półfinałowych turnieju z okazji 70-lecia sportu wałbrzyskiego. AZS PWSZ pokonał Silesię Gorlitz 4:0, a Lokomotiva Brno wygrała z Darborem Bolesławice 5:0. W niedzielę o godzinie 11 na Stadionie Tysiąclecia w finale zagrają ligowe zespoły AZS PWSZ i Lokomotiva Brno. W meczu o III miejsce na bocznym boisku zmierzą się Silesia Gorlitz i Darbor Bolesławice. Wstęp na mecze bezpłatny.