Zieliński na remis

Strona Główna » Piłka Nożna » News » Zieliński na remis

Kolejny weekend z wałbrzyszanami w ligach zagranicznych za nami

Kolejny remis w Serie A zaliczyło w weekend Empoli. Zespół Piotra Zielińskiego (grał od 60 minuty) zremisował na wyjeździe z Atalantą 2:2. W tabeli Empoli zajmuje szesnaste miejsce. W III-ligowej grupie B, zespół Igora Łasickiego (zagrał cały mecz) przegrał na wyjeździe 2:3. Gubbio w tabeli zajmuje czternaste miejsce. W grupie A seniorzy Novary w weekend zremisowali 1:1 i w tabeli są na trzecim miejscu. Natomiast zespół U19, w którym występuje Patryk Parol (tym razem nie znalazł się w kadrze), wygrał na wyjeździe 4:2. W niemieckiej III lidze, Cottbus wygrało u siebie 2:0, a Fabian Pawela nie znalazł się w kadrze meczowej. Kolejne zwycięstwo odniósł Amkar, z Januszem Golem w składzie (grał 81 minut), który wygrał u siebie 2:1 i awansował na przedostatnią pozycję w tabeli. W Norwegii swój piewrszy mecz w I lidze wygrało 2:0 Honefoss, w którym występuje Łukasz Jarosiński. I jest trzecie od końca  w tabeli.