Wykręć pieniądze

Strona Główna » Piłka Nożna » Artykuły » Wykręć pieniądze

Piłkarski klub z naszego uzdrowiska dołączył do projektu odLOTTOwa Jazda 2021, realizowanego przez Fundację Lotto. Projekt dotyczy wykręcania dla klubu jak największej ilości kilometrów na rowerze z aplikacją ACTIVY. Pierwsza trójki klubów dostanie nagrody w kwotach: 25.000zł, 20.000zł, 15.000zł. Pozostali, którzy nie zajmą miejsca w pierwszej trójce, po spełnieniu kilku warunków, mogą liczyć na nagrodę dodatkową od organizatora.

Szczawieński klub jako jedna z 33 organizacji w kraju zakwalifikował się do drugiego etapu tego projektu. Teraz wszystko w naszych rękach i nogach, aby powalczyć o zwycięstwo. Nie będzie to łatwe, bowiem jako klub piłkarski rywalizujemy między innymi z organizacjami zrzeszającymi rowerzystów. Im na pewno będzie łatwiej zbierać kilometry, Szczawno nie składa broni. Chce zaangażować w projekt społeczeństwo rowerowe z całego kraju, by powalczyć o końcowy triumf. Projekt odLOTTOwa Jazda 2021 potrwa do końca sierpnia, więc do końca wakacji. Zwyciężą organizacje, które na sam koniec uzbierają najwięcej przejechanych kilometrów na swoim koncie. Jak można zbierać kilometry dla klubu ze Szczawna-Zdroju? Nic prostszego - na początek ściągamy aplikację ACTIVY i rejestrujemy się w niej. Linki do aplikacji tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activy lub https://itunes.apple.com/us/app/activy/id1273195093?ls=1.

Następnie wybieramy projekt odLOTTOwa Jazda 2021 i wybieramy MKS Szczawno-Zdrój jako organizację do wsparcia. Od tego momentu można już wspierać MKS i kręcić dla klubu kilometry na rowerowych wycieczkach. Rejestracja kilometrów odbywa się bezpośrednio przez aplikację, którą musimy uruchomić na starcie i wyłączyć na koniec wycieczki lub poprzez urządzenia Garmin, Polar, czy Strava, z których należy zgrywać dane do aplikacji ACTIVY.

MKS Szczawno walczy o pieniądze, ale chce je przeznaczyć na społeczny projekt. Ewentualna wygrana zostanie przeznaczona na organizację dwudniowego turnieju halowego, dla 8 drużyn z całej Polski. MKS chciałby ściągnąć do Szczawna kluby z niższych lig, z którymi utrzymuje kontakt za pomocą mediów społecznościowych. Realizacja tego projektu, była by z pewnością dużą promocją dla miasta, na co liczą działacze Mineralnych. Prezes klubu Paweł Danielak liczy na pomoc mieszkańców nie tylko Szczawna-Zdroju, ale również Wałbrzycha i okolicznych miejscowości. W sezonie urlopowym wielu z nas wsiada na rowery, a że tereny do jazdy mamy przepiękne, tej jazdy w wakacje jest sporo. Zachęcamy zatem gorąco, do zainstalowania aplikacji i kręcenia kilometrów dla MKS Szczawno. Dla trzech najlepszych osób, z największą ilością przejechanych kilometrów dla naszego klubu, Szczawno przewiduje nagrody rzeczowe. Sami zawodnicy Mineralnych w miniony weekend zapoczątkowali kręcenie kilometrów na wyjeździe integracyjnym w okolicach Czarnej Góry. Brawo za postawę i trzymamy kciuki za końcowy sukces.