Tysiąc minut

Strona Główna » Piłka Nożna » Artykuły » Archiwum » Tysiąc minut

W ostatnim meczu rundy zasadniczej piłkarki AZS PWSZ wygrały 2:0 z Mitechem Żywiec  i kończą zasadniczą część zmagań ekstraligi na wysokim piątym miejscu. Wałbrzyszanki wyprzedzają szóste Zagłębie o 5 punktów, a do trzeciego Mitechu mają  4 punkty straty. Medal Mistrzostw Polski jest więc w zasięgu naszej drużyny, która rozegra jeszcze 5 spotkań. Warto zauważyć, że bardzo ciekawą serię kontynuuje nasza bramkarka Daria Antończyk, która nie puściła gola przez pięć i pół meczu (już 1010 minut).  Ostatni raz Daria sięgała po piłkę do bramki w 75 minucie meczu z AZS Wrocław (19 marca), bowiem w przegranym meczu 1:3 z Łęczną Daria broniła tylko pierwszą połowie i zachowała czyste konto, a trzy gole w tym spotkaniu w II połowie puściła  Jessica Ludwiczak. Warto więc te serię kontynuować jak najdłużej!