Aktualne Wyniki
Na dobry start
O tym się mówi
Zegar bije
Terminarze, tabele
Do Poczytania
Ekstraliga kobiet
Ekstraliga PZPN - sezon 2015/16
I kolejka – 8 sierpnia 2015 (obligatoryjnie)
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KS GOSiRKi Piaseczno
AZS PWSZ Wałbrzych – AZS PSW Biała Podlaska
KKPK Medyk Konin – TS Mitech Żywiec
KS AZS Wrocław – Zagłębie Lubin S.A.
KKS Czarni Sosnowiec – MKS Olimpia Szczecin
GKS Górnik Łęczna – KKP Bydgoszcz
II kolejka – 15/16 sierpnia
KS GOSiRKi Piaseczno – KKP Bydgoszcz
MKS Olimpia Szczecin – GKS Górnik Łęczna
Zagłębie Lubin S.A. – KKS Czarni Sosnowiec
TS Mitech Żywiec – KS AZS Wrocław
AZS PSW Biała Podlaska – KKPK Medyk Konin
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – AZS PWSZ Wałbrzych
III kolejka – 22 sierpnia (obligatoryjnie)
AZS PWSZ Wałbrzych – KS GOSiRKi Piaseczno
KKPK Medyk Konin – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
KS AZS Wrocław – AZS PSW Biała Podlaska
KKS Czarni Sosnowiec – TS Mitech Żywiec
GKS Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin S.A.
KKP Bydgoszcz – MKS Olimpia Szczecin
IV kolejka – 30 sierpnia (obligatoryjnie)
KS GOSiRKi Piaseczno – MKS Olimpia Szczecin
Zagłębie Lubin S.A. – KKP Bydgoszcz
TS Mitech Żywiec – GKS Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska – KKS Czarni Sosnowiec
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KS AZS Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych – KKPK Medyk Konin
V kolejka – 5/6 września
KKPK Medyk Konin – KS GOSiRKi Piaseczno
KS AZS Wrocław – AZS PWSZ Wałbrzych
KKS Czarni Sosnowiec – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
GKS Górnik Łęczna – AZS PSW Biała Podlaska
KKP Bydgoszcz – TS Mitech Żywiec
MKS Olimpia Szczecin – Zagłębie Lubin S.A.
VI kolejka – 12 września (obligatoryjnie)
KS GOSiRKi Piaseczno – Zagłębie Lubin S.A.
TS Mitech Żywiec – MKS Olimpia Szczecin
AZS PSW Biała Podlaska – KKP Bydgoszcz
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – GKS Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych – KKS Czarni Sosnowiec
KKPK Medyk Konin – KS AZS Wrocław
VII kolejka – 26 września (obligatoryjnie)
KS AZS Wrocław – KS GOSiRKi Piaseczno
KKS Czarni Sosnowiec – KKPK Medyk Konin
GKS Górnik Łęczna – AZS PWSZ Wałbrzych
KKP Bydgoszcz – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
MKS Olimpia Szczecin – AZS PSW Biała Podlaska
Zagłębie Lubin S.A. – TS Mitech Żywiec
VIII kolejka – 3/4 października
KS GOSiRKi Piaseczno – TS Mitech Żywiec
AZS PSW Biała Podlaska – Zagłębie Lubin S.A.
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – MKS Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych – KKP Bydgoszcz
KKPK Medyk Konin – GKS Górnik Łęczna
KS AZS Wrocław – KKS Czarni Sosnowiec
IX kolejka – 10/11 października
KKS Czarni Sosnowiec – KS GOSiRKi Piaseczno
GKS Górnik Łęczna – KS AZS Wrocław
KKP Bydgoszcz – KKPK Medyk Konin
MKS Olimpia Szczecin – AZS PWSZ Wałbrzych
Zagłębie Lubin S.A. – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
TS Mitech Żywiec – AZS PSW Biała Podlaska
X kolejka – 17/18 października
KS GOSiRKi Piaseczno – AZS PSW Biała Podlaska
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – TS Mitech Żywiec
AZS PWSZ Wałbrzych – Zagłębie Lubin S.A.
KKPK Medyk Konin – MKS Olimpia Szczecin
KS AZS Wrocław – KKP Bydgoszcz
KKS Czarni Sosnowiec – GKS Górnik Łęczna
XI kolejka – 31 października (obligatoryjnie)
GKS Górnik Łęczna – KS GOSiRKi Piaseczno
KKP Bydgoszcz – KKS Czarni Sosnowiec
MKS Olimpia Szczecin – KS AZS Wrocław
Zagłębie Lubin S.A. – KKPK Medyk Konin
TS Mitech Żywiec – AZS PWSZ Wałbrzych
AZS PSW Biała Podlaska – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
3 kolejki rundy wiosennej rozegrane awansem:
XII kolejka – 7/8 listopada
KS GOSiRKi Piaseczno – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS PSW Biała Podlaska – AZS PWSZ Wałbrzych
TS Mitech Żywiec – KKPK Medyk Konin
Zagłębie Lubin S.A. – KS AZS Wrocław
MKS Olimpia Szczecin – KKS Czarni Sosnowiec
KKP Bydgoszcz – GKS Górnik Łęczna
XIII kolejka – 14/15 listopada
KKP Bydgoszcz – KS GOSiRKi Piaseczno
GKS Górnik Łęczna – MKS Olimpia Szczecin
KKS Czarni Sosnowiec – Zagłębie Lubin S.A.
KS AZS Wrocław – TS Mitech Żywiec
KKPK Medyk Konin – AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych – KS Sztorm AWFiS Gdańsk
XIV kolejka – 21 listopada (obligatoryjnie)
KS GOSiRKi Piaseczno – AZS PWSZ Wałbrzych
KS Sztorm AWFiS Gdańsk – KKPK Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska – KS AZS Wrocław
TS Mitech Żywiec – KKS Czarni Sosnowiec
Zagłębie Lubin S.A. – GKS Górnik Łęczna
MKS Olimpia Szczecin – KKP Bydgoszcz