Wyrwać z gardła

Strona Główna » Piłka Nożna » Artykuły » Wyrwać z gardła

Piłkarze Górnika robią wiele, byśmy się tej wiosny nie nudzili. Przed rokiem walczyli o utrzymanie do trzech kolejek przed końcem sezonu. Teraz ta walka potrwa do ostatnich minut ostatniego meczu ostatniej kolejki II ligi. I nie będą to łatwe minuty, niech nikogo nie uspokajają ostatnie wyniki Warty (2:6 i 0:4). To będzie mecz w Poznaniu, to będzie pożegnanie Warty z kibicami, to będzie ostatni mecz dla niektórych piłkarzy tej drużyny po niezbyt udanym sezonie. Ten remis, potrzebny Górnikowi do utrzymania, trzeba będzie wyrwać poznaniakom z gardła. Na taki mecz muszą się już od dzisiaj nastawiać nasi piłkarze. Mają ostatnią szansę, by pokazać, że jednak potrafaia grać w piłkę i wygrywać. Ze stać ich na drugą lige, że chcą nadal grać w Górniku. I po męsku zakończyć sezon - utrzymaniem po wielu emocjach, jakie nam sprawili. Głowy do góry i po 3 punkty na Wartę!