Dębowe rzucanie

Strona Główna » Petanque » News » Dębowe rzucanie

Nagrody pieniężne i dębowe czekają

Im bliżej końca sezonu tym lepsze wyniki bulistów Dębów Wałbrzych. W Turnieju Przyjaciół Petanque w Lesznie zwyciężyli Hubert Maciejewski i Kazimierz Urbaniak. Bardzo dobrze spisali się także reprezentanci Sudetów Gorce, którzy zajęli trzecie miejsce na podium - para Sebastian Pawlak i  Dawid Matuszewski- a także miejsce czwarte - Wioleta i Grzegorz Kawczyńscy - i miejsce siódme - Janik i Witkowski. Z kolei na 11. miejscu uplasowała się druga para Dębów Mirosław Kaszubowski i Mirosław Kaczuga. A już w najbliższą sobotę 15.10 w Wałbrzychu na bulodromie przy ul. Fortecznej zostanie rozegrany z okazji 15-lecia działalności SRS Dęby III Dębowy Turniej Petanque 2022. Start gier o godz. 9. Na uczestników czekają oryginalne medale z drewna dębu, nagrody finansowane i losowanie nagród rzeczowych.