Zaskakujące medale

Strona Główna » Petanque » News » Zaskakujące medale

Tym razem mistrzostwa kraju obrodziły w medale dla naszych zawodników

Mistrzem kraju seniorów w petanque został Sergiusz Gądek (Sudety Gorce), który zagrał w triplecie razem z  Kaczmarkiem, J. Śliżem i Tyrlikiem. Jeszcze bardziej zaskakuje brązowy medal dla jedlińskiego tripletu Jerzy Siara, Daniel Siara i Ryszard Kowalski (KSP Jedlina, na zdjęciu). Blisko podium znalazł się Dawid Matuszewski (Sudety), który zajął ze swoją drużyną czwarte miejsce, a piąty był z kolei Artur Kałużny (także Sudety). Wyraźnie więc zawodnicy z Boguszowa-Gorc trafili formą na mistrzowska imprezę. Na miejscu 9. uplasowali się wałbrzyszanie z SRS Dęby: Kazimierz Urbaniak, Adam Jacak, Kazimierz Jacak, Marek Munikowski. Teraz czekamy na rozgrywki ligowe, które odbędą się w dniach 24-25.07.