Został ćwierćfinał

Strona Główna » Petanque » News » Został ćwierćfinał

Mieliśmy w finale najwięcej drużyn

Trzy zespoły męskie oraz jeden kobiecy zagrały w finale Mistrzostw Polski tripletów w petangue. Niestety, wróciły one bez medalu. Panie zajęły szóste miejsce w fronie 10 ekip, a grały w składzie Bożena Obuchowska, Aurelia Libecka i Wioleta Lorenz-Kawczyńska. Natomiast  triplet panów  Kamil Orpel, Dawid Matuszewski i  Artur Kałużny  dotarł do ćwierćfinału, gdzie przegrał z późniejszym mistrzem kraju 11:13 i zajął miejsca 5-8. Natomiast dwa pozostałe zespoły KSP Jedlina awansowały do play off i uplasowały się na miejscach 13-16, a grały w składach: Jerzy Siara, Ryszard Kowalski, Hubert Maciejewski oraz Tadeusz Obuchowski, Andrzej Libecki, Leszek Zybura. Teraz nasi buliści jadą do Jeleniej Góry na turniej Lawendowe Wzgórza. Natomiast 3.09 zostanie rozegrany turniej petanque na wałbrzyskim Podzamczu.