Bezkonkurencyjny zwycięzca

Strona Główna » SZS » News » Bezkonkurencyjny zwycięzca

To koniec sezonu szkolnego na basenie

III Mistrzostwa Powszechnej Nauki Pływania Aqua Champion O Puchar Prezydenta Wałbrzycha dra Romana Szełemeja kończa pływacki rok szkolny. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół podstawowych, około 100 uczestników. Bezkonkurencyjna okazała się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, zdobywając tym samym Puchar Prezydenta Miasta. Reprezentacja PSP2 zdobyła 33 punkty, w czterech na pięć sztafet miała najlepsze czasy. Drugie miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, trzecie PSP nr 15, a kolejne PSP nr 21, PSP nr 23, PSP nr 37. Najlepsze cztery zespoły zostały nagrodzone pucharami, każda reprezentacja otrzymała pamiątkowy dyplom, natomiast wszyscy uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni medalami i jednorazowymi kartami wstępu do Parku Wodnego AZ. Organizator dziękuje pływakom Uczniowskiego Kluby Sportowego Szafir , którzy byli wolontariuszami imprezy, AZ dziękuje Weronice Kołomańskiej, Natalii Kin, Małgorzacie Victor, Jakubowi Muzyka, Bartoszowi Fronczakowi, Klaudii Żurawskiej, Dominice Batóg, Agnieszce Brożynie, Oktawii Sikorskiej, Annie Sobaszek i Michałowi Mrzygłodowi.