W każdy weekend

Strona Główna » Lekkoatletyka » News » W każdy weekend 

Startowali od U12 do U18


Kilkanaście miejsc na podium i kilka rekordów życiowych - to efekt startu młodych Wałbrzyszan w Świdnicy. Zwycięstwa z grona naszych lekkoatletów uzyskali Dominik Wysocki, Marika Rudnicka, Julia Sapieja, Kinga Iciaszek. Drugie miejsca zdobyli Bruno Rzepa, Oskar Rudnicki, Magda Lemanowicz, Patryk Wilczyński, Lena Golec. A trzecie miejsca zajęli Maria Tempes i Mikołaj Kajda. Teraz przed lekkoatletami LKS Górnik Wałbrzych starty w Zgorzelcu i Bolesławcu. Te drugie to Mistrzostwa Dolnego Śląska U16.