Wymagający puchar

Strona Główna » Lekkoatletyka » News » Wymagający puchar

Trzy biegi wokół Sowy

To było wielkie izerskie bieganie, aż pięć biegów w dwa dni. Maraton Izerski Pod Górę wygrał Przemysław Dudziński w czasie 4:26:59, czwarty był wałbrzyszanin Michał Hnatiuk, a Marek Zieliński (datasport.pl) zajął 34. miejsce. Ten bieg ukończyło tylko 38 zawodników. Z kolei Półmaraton Izerski wygrał Czech Jiri Cvirny w czasie 1:19:13. Artur Mazurek zajął 39. miejsce, Paweł Grzesik 61., a Grzegorz Przybysz 76. Na krótszych dystansach Agnieszka Wyszowska (Predators Wałbrzych) zajęła 17. miejsce w open, a trzecie wśród pań podczas biegu Mocna Piątka Izerska. Zwyciężył w tym biegu Grzegorz Braun w czasie 19:15. Teraz przed nami trzy biegi w ramach Pucharu Sudetów w biegach górskich. Są to III Ultra Sowa, V Półmaraton Kalenica oraz V Dziesiątka Staropolanki. Wszystko wokół Wielkiej Sowy w najbliższy weekend.