Granitowa Dwunastka

Strona Główna » Lekkoatletyka » News » Granitowa Dwunastka

Sobotni upał pokonało ponad 200 biegaczy

W Strzegomiu w samo południe, w wielkim upale, rozegrano Strzegomską Dwunastkę. Wygrali Łukasz Kondratowicz  (na zdjęciu)  w czasie 42:45 i Bożena Morawska - 51:45.  Drugi był Pavel Brydl, a trzeci wałbrzyszanin Piotr Holly.  W gronie ponad 200 biegaczy wałbrzyszanie  Aleksandra Budzyńska i Roman Kamiński zajęli 15. miejsca. Biegano też na 6 km, wygrał Daniel Traczyński w czasie 22:27, a najlepszą kobietą była wałbrzyszanka Edyta Gardecka - 25:24 (w open 10.). Jej siostra Sylwia zajęła w klasyfikacji open 12. miejsce, Mariusz Błaszczak był 14., Anna Wyszowska 16., a Agnieszka Wyszowska 20.  Ten krótszy dystans pokonało 112 biegaczy. Jutro 31. Bieg Ksiażański w Wałbrzychu. Ma być nieco chłodniej, start o godz. 11 na Podzamczu, zapisy w OSK ul. Podewale 1 od godz. 9.30. Przystępne dystanse - 8 i 4 km po alejkach ogrodków działkowych.