Niesmak pozostał

Strona Główna » Koszykówka » News » Niesmak pozostał

Wałbrzyscy koszykarze nie zaliczą soboty do udanych

Przegrana ta jest trzecią porażką wałbrzyskich koszykarzy w obecnym sezonie. Mimo, że dzisiejszy wynik nie zaliczł się do II etapu gry o I ligę, niesmak po porażce różnicą 11 punktów jednak pozostaje. Szczególnie patrząc, że grały przeciwko sobie drugi zespół w tabeli z przedostatnim. Najwięcej punktów dla Wałbrzycha zdobyli dziś: Niedźwiedzki 15, Iwański 10, Glapiński 10.

Męczarni ciąg dalszy. Górnik walczy o każdy punkt, ale cały czas przegrywa różnicą przynajmniej 10 punktów. Podobnie jak przed przerwą, również IV kwartę wygrywamy, tym razem 15:14. W całym spotkaniu Górnik Trans.eu przegryuwa jednak z Polonią 11 punktami - 58:69.

Po przerwie wałbrzyszanie nadal próbują gonić wynik, ale cały czas przegrywamy. Mimo dobrej gry, do końca tej części meczu nie udaje się już wiele zmienić. III kwartę przegrywamy 15:18. Po trzech tracimy do rywala 12 punktów, 43:55.

Waleczność wałbrzyskich koszykarzy powoli wraca. Od pierwszych minut II kawarty Górnik rozpoczął nadrabianie straty z poprzedniej partii. Dzięki dobrym rzutom Glapińskiego i Iwańskiego II kwartę wygraliśmy 18:12. Natomiast do przerwy tracimy nadal 9 punktów i przegrywamy 28:37.

Początku meczu nasi koszykarze nie zaliczą do udanych. Rywal szybko wyszedł na dość wysokie prowadzenie, a wałbrzyszanie mieli problemy ze zdobywaniem kolejnych punktów. I kwarta wyraźnie nie poszła i przegraliśmy 10:25.

W siedemnastym w tym sezonie meczu Górnik Trans.eu na własnym parkiecie podejmie również beniaminka - Polonię Leszno, który obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli (5 wygranych na 16 meczów, przy 15 wygranych wałbrzyszan). Na wyjeździe wałbrzyszanie wygrali pewnie 74:56. A jak będzie dziś ?