Dobre pożegnanie

Strona Główna » Koszykówka » News » Dobre pożegnanie

Lider II-ligowej grupy D nie zawiódł w kolejnym spotkaniu

W ostatnim meczu odbywającym się przed remontem dawnej hali OSiR, lider II ligi Górnik Trans.eu podejmował szóstego w tabeli Sokoła Miedzychód.

Początek spotkania był bardzo wyrównany i po I kwarcie prowadził Sokół 18:15. W dalszej części wałbrzyszanie szybko odrobili 3-punktową stratę i równie szybko wyszli na kilkupunktowe prowadzenie, wygrywając II kwartę 24:15. Do przerwy prowadził Górnik Trans.eu 39:33. Po przerwie, podobnie jak na początku meczu, gra się wyrównała, a wałbrzyszanie przegrali III kwartę 15:17. W ostatniej odsłonie spotkania przewaga raz było po jednej raz po drugiej stronie, a IV kwarta zakończyła się wynikiem 16:13 dla gospodarzy. Ostatecznie Górnik Trans.eu na pożegnanie hali OSiR pokonał Sokoła różnicą 7 punktów - 70:63.

To dziesiąta wygrana wałbrzyskich koszykarzy w dziesięciu dotychczasowych meczach. Górnik Trans.eu nadal pozostaje samodzielnym liderem swojej grupy. W kolejnym meczu - 30.11 - wałbrzyszanie na wyjeździe zagarją z MKS Drogbruk Kalisz.