Dobra zaliczka

Strona Główna » Koszykówka » News » Dobra zaliczka 

Koszykarze na wózkach zagrali pierwszy play off


Górnik Toyota Wałbrzych walczy o piąte miejsce. W pierwszym meczu pokonał ITS Poznań 76:53. To bardzo dobra zaliczka przed rewanżem. Także w finale może czuć się już Mustang Konin, który pokonał GTM Konstancin 98:55. Blisko finału jest też zespół Scyzory Kielce, który wygrał 66:31 z Heroes Kraków. Rewanże 16.-17.05.