Znowu pomógł

Strona Główna » Koszykówka » News » Znowu pomógł

Szczawno zrobiło to, co Wałbrzychowi się nie udało

Podobnie jak w dzisiejszym meczu I-ligowego Górnika Trans.eu, w hali przy ulicy Słonecznej naprzeciw siebie również stanęły zespół z środka tabeli - Basket Mazbud oraz znajdujący się tuż za "10" - Chrobry Kłodzko. MKS mimo problemów kadrowych (ponownie nie mógł zagrać m.in. Mateusz Myślak), dobrze rozpoczął mecz i po pierwszej kwarcie prowadził 18:11. W kolejnej niespodziewanie zaskoczyli goście, którzy wygrywając kwartę 27:17, do przerwy prowadzili 38:35. Po przerwie Mazbud szybko nadrobił niewielką stratę i zdecydowanie wygrywając kolejne partie 28:8 oraz 21:19, ostatecznie pokonał koszykarzy z Kłodzka 84:65. Duża w tym zasługa trenera Bartłomieja Józefowicza, który ponownie wybiegł na parkiet wspomóc drużynę i w całym meczu zdobył 13 punktów. Tyle samo rzucił Jakub Kołodziej, a najwięcej z całego zespołu - 27 - Adrian Stochmiałek.