Młodość górą

Strona Główna » Koszykówka » News » Młodość górą

W Szczawnie doszło do niespodzianki

Po tych derbach  Świdnica ma punkt więcej od Szczawna i jest wyżej w tabeli.

Koniec meczu. Igner Home Świdnica wygrywa 89:83. To niespodzianka. Świdnica tworzyła bardziej zgrany i wyrównany zespół, tam gra i wynik rozłożyły się na większą ilość zawodników.  W Mazbudzie był Myślak, Olszewski i potem ... długo długo nikt. Najwięcej punktow dla Świdnicy zdobyli: Kaczuga 16, Kłyż i Makarczuk po 12, Otręba i Sieńko 10, Słobodzian i Kołaczyński po 8. Dla Mazbudu Myślak rzucił aż 34 punkty! Olszewski dołożył 12, Kołodziej 9, Pawlikowski i Grabka po 8.

W IV kwarcie Szczawno słabnie. Goście odskakują na 8 punktów. Do końca 3 minuty.

III kwartę wygrywa Świdnica 21:17. Po trzech kwartach Szczawno prowadzi tylko 62:61.

Na trybunach komplet widzów. Oba kluby mają grupki swoich kibiców.

Mazbud Szczawno podejmuje Igner Home Świdnica. W obu drużynach dużo wałbrzyskich akcentów. Trwa wyrównany bój. Do przerwy  nieznacznie 45:40 prowadzą gospodarze. Wynik końcowy jest sprawą otwartą. Kto wygra ten będzie wyżej w tabeli III ligi na półmetku zmagań.