Nie dały szans

Strona Główna » Koszykówka » News » Nie dały szans

Wysoką wygraną kończy się pierwsze spotkanie polskich koszykarek w AZ

Nasze koszykarki bardzo dobrze oraz skuktecznie rozpoczynają czerwcowy dwumecz w wałbrzyskiej hali Aqua Zdrój. Jutro Polki z Irlandkami spotkają się w meczu rewanżowym, tym razem jednak zamkniętym dla publiczności.

Ostatnia kwarta to nadal skuteczna gra polskiej reprezentacji i spokojnie utrzymywanie rywalek z Irlandii na kilkudziesięciopunktowy dystans. Ostatecznie Polki pokonały Irlandki różnicą aż 32 punktów - 81:49.

Po przerwie nasze reprezentantki grają coraz skuteczniej i pewnie powiększają przewagę. Po trzech kwartach jest 61:36 dla Polski.

W drugiej kwarcie rywalki zaczynają nadrabiać stratę i w połowie kwarty Polska prowadzi 30:27. W końcówce udaje się jednak ponownie odskoczyć i ostatecznie do przerwy Polki prowadzą z Irlandią różnicą 11 punktów - 41:30.

Dobry początek spotkania naszych reprezentantek i po pierwszej kwarcie Polki prowadzą z Irlandkami 24:16.

Dzisiaj reprezentacja Polski koszykarek zagra w Wałbrzychu mecz towarzyski z Irlandią. Kadra pod wodzą nowego trenera Arkadiusza Rusina o godzinie 18:00 w hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu po raz pierwszy zmierzy się z Irlandią, a jutro zagra drugi mecz, ale zamknięty dla publiczności. To będzie kolejny etap przygotowań zespołu do listopadowych meczów kwalifikacyjnych z Turcją oraz Estonią. Polska reprezentacja od tygodnia przebywa na zgrupowaniu w znanym już sobie kompleksie Aqua Zdrój w Wałbrzychu. Bilety na to spotkanie w cenie 10 zł (normalny) oraz 5 zł (ulgowy) można kupić za pośrednictwem serwisu abilet.pl lub też nabyć przed samym meczem w kasie przy hali.