Szczawno trzecie

Strona Główna » Koszykówka » News » Szczawno trzecie

Nasza drużyna dopiero na trzecim miejscu

KK Oleśnica wygrał 83:69 swój sobotni mecz z Siechnicami, a to oznacza, że w tabeli III ligi dolnośląskiej wyprzedzi Basket Mazbud Szczawno. Kolejność czołówki będzie taka: 1. Chromik Żary 2. KK Oleśnica 3. Mazbud Basket. I z  trzeciego miejsca szczawianie będą losowani do I etapu baraży o II ligę. Ten turniej odbędzie się dopiero w połowie kwietnia. Miesiąc przerwy przed drużyną Michała Borzemskiego pozwoli na  przygotowanie się do tych meczów. O II ligę w połfinałach zagrają 24 drużyny (z 8 grup międzywojewódzkich awansuja po 3 najlepsze) pozielone na sześc grup. Awans zdobęda po dwie drużyny z grupy. Nie jest wykluczone, że Szczawno wystąpi o rolę gospodarza w jednym z półfinałów. Wcześniej pozna rywali, z którymi zagra w grupie półfinałowej.