Wygrana po przerwie

Strona Główna » Koszykówka » News » Wygrana po przerwie

Nie wszyscy nasi koszykarze zagrali w weekend

Po zeszłotygodniowych podwójnych zmaganiach na zapleczu PLK, w minionym I-ligowcy zagrali tylko raz, a z zespołów naszych koszykarzy wystąpił jedynie Tarnobrzeg. Kłodzko swój domowy mecz z Kotwicą Kołobrzeg zagra dopiero w najbliższą środę. W weekendowym starciu w Stargardzie Siarka Piotra Niedźwiedzkiego (zagrał 28 minut i rzucił 13 punktów) przegrała ze Spójnią jednym punktem - 73:74 i w tabeli spadła na dziesiąte miejsce (11-16).

Natomiast po trzech tygodniach przerwy do rywalizacji powróciła Energa Basket Liga. W pierwszej marcowej kolejce koszykarze z Gliwic wygrali na własnym parkiecie z sąsiadem w tabeli Asseco Gdynia 88:68. Marcin Salamonik zagrał 22 minuty i zdobył 4 punkty, a Damian Pieloch w 4 minuty 3 punkty. GTK w tabeli obecnie zajmuje trzynaste miejsce (9-14).