Śląsk pokonany

Strona Główna » Koszykówka » News » Śląsk pokonany

Koszykarze z Kłodzka powoli zaczynają nadrabiać straty z pierwszej części

Dopiero przy drugim podejściu koszykarzom z Kotliny Kłodzkiej udało się odebrać wygraną tegorocznemu wrocławskiemu beniaminkowi. W meczu 19. kolejki Zetkama na własnym parkiecie wygrała ze Śląskiem 88:72. Marcin Kowalski zagrał 14 minut i zdobył 8 punktów. Natomiast Siarka przegrała również u siebie z wiceliderem z Leszna 74:94. Piotr Niedźwiedzki zagrał 22 minuty i rzucił 19 punktów. W tabeli Siarka pozostała na siódmym miejscu (9-9), a Zetkama na piętnastym (5-13).

Drugą w nowym roku porażkę na najwyższym szczeblu zaliczyli gliwiczanie. Drużyna Marcina Salamonika i Damiana Pielocha (pierwszy zagrał 20 minut, a drugi 5 minut) przegrała przed własną publicznością z Miastem Szkła 67:84 i w tabeli pozostała na szesnastym miejscu (4-13).