Drugie wygrane

Strona Główna » Koszykówka » News » Drugie wygrane

Tym razem Siarka musiała uznać wyższość rywala

Po serii meczów bez zwycięstwa, miniony weekend okazał się szczęśliwy dla tegorocznego beniaminka Polskiej Ligi Koszykówki. Drugą wygraną w sezonie GTK zaliczyło w Koszalinie, pokonując miejscowy AZS 97:90. Dobrze spisali się nasi obaj zawodnicy - Marcin Salamonik zagrał 27 minut i rzucił 12 punktów, a Damian Pieloch w 17 minut 13 punktów. W tabeli Gliwice pozostały na piętnastym miejscu (2-6).

Szczebel niżej również drugie zwycięstwo na koncie zapisała Zetkama. Kłodzko tym razem w Kołobrzegu wygrało z Kotwicą 63:60. Marcin Kowalski ponownie znalazł się poza kadrą meczową. Natomiast Siarka we własnej hali przegrała ze Spójnią 80:86. Piotr Niedźwiedzki zagrał 22 minuty i rzucił 8 punktów. W tabeli Tarnobrzeg spadł na szóste miejsce (6-5), a Kłodzko awansowało na czternaste (2-8).