Beniaminek nadal z problemami

Strona Główna » Koszykówka » News » Beniaminek nadal z problemami

Kłodzko oraz Warszawa pozwoliły tarnobrzeżanom wrócić bliżej czołówki

Koszykarze z Gliwic po udanej zeszłorocznej walce o awans, na najwyższym szczeblu ligowym w obecnym sezonie nie radzą sobie już tak dobrze, zaliczając tydzień po tygodniu prawie same porażki. W miniony weekend GTK na koncie zapisało szóstą przegraną, tym razem w Lublinie ulegając Startowi 65:90 i pozostając na piętnastym miejscu (1-6). Marcin Salamonik zagrał 24 minuty, a Damian Pieloch 17 minut - obaj rzucili po 5 punktów.

W I lidze mieliśmy natomiast aż dwie kolejki ligowe na przestrzeni tygodnia. Środa przyniosła starcie bezpośrednie w Tarnobrzegu zespołów wałbrzyskich koszykarzy, zakończone wygraną Siarki z Zetkamą 75:70. Weekendowa kolejka również dobrze zakończyła się dla Siarki, a źle dla Zetkamy. Drużyna Piotra Niedźwiedzkiego (w dwóch meczach grał łącznie ponad 40 minut i rzucił 17 punktów) wygrała w Warszawie z beniaminkiem KK 91:72. A zespół Marcina Kowalskiego (w środę był na ławce, w weekend poza kadrą) przegrał z Pogonią Prudnik 62:70. W tabeli Tarnobrzeg jest piąty (6-4), a Kłodzko piętnaste (1-8).