Aktualne Wyniki
Na dobry start
O tym się mówi
Zegar bije
Terminarze, tabele
Do Poczytania
Kosz ligi juniorów
Juniorzy starsi
I runda
07.10 Górnik Trans – WKK
10.10 Gimbasket – Górnik Trans
17.10 Górnik Trans – Zastal ZG
23.10 Nysa Kłodzko – Górnik Trans
II runda
21.11 WKK – Górnik Trans
28.11 Górnik Trans – Gimbasket
05.12 Zastal – Górnik Trans
11.12 Górnik Trans - Nysa Kłodzko
Juniorzy starsi zakończyli rozgrywki na IV miejscu ligi dolnośląskiej.
Juniorzy
I runda
30.09 Chrobry – Górnik Trans 53:96
07.10 Górnik Trans – Gimbasket
14.10 Zastal – Górnik Trans
20.10 Górnik Trans – Śląsk
28.10 Sudety JG – Górnik Trans
18.11 Górnik Trans – WKK
25.11 Turów – Górnik Trans
II runda
09.12 Górnik Trans – Chrobry
16.12 Gimbasket – Górnik Trans
13.01 Górnik Trans – Zastal
17.02 Śląsk – Górnik Trans
24.02 Górnik Trans – Sudety
03.03 WKK – Górnik trans
10.03 Górnik Trans – Turów
Kadeci grupa A
I runda
29.09 WKK II - Górnik Trans 55-91
06.10 Górnik Trans – Gwardia
10.10 Górnik Trans – Śląsk II
13.10 Gimbasket II – Górnik Trans
20.10 Górnik Trans – Gimbasket
27.10 Śląsk – Górnik Trans
31.10 Górnik Trans – WKK
10.11 Nysa Kłodzko – Górnik Trans
II runda
21.11 Śląsk II - Górnik Trans
24.11 Górnik Trans – WKK II
01.12 Gwardia – Górnik Trans
08.12 Górnik Trans – Gimbasket II
15.12 Gimbasket – Górnik Trans
05.01 Górnik Trans – Śląsk
12.01 WKK – Górnik Trans
19.01 Górnik Trans – Nysa
Kadeci grupa B
I runda
06.10 Górnik Trans II – Zastal ZG
11.10 Chromik Żary – Górnik II
13.10 Sudety JG – Górnik II
20.10 StarBol – Górnik II
27.10 Górnik II – Turów
10.11 Zastal Ii – Górnik II
17.11 Górnik II – WSTK Wschowa
II runda
24.11 Górnik II – Chromik
01.12 Zastal – Górnik II
08.12 Górnik II – Sudety
15.12 Górnik II – StarBol
05.01 Turów – Górnik II
12.01 Górnik II – Zastal II
19.01 WSTK – Górnik II
Młodzicy
I runda
23.09 Gwardia – Górnik trans 29-69
07.10 Górnik Trans – Śląsk II
14.10 WKK II – Górnik Trans
21.10 Górnik Trans – Gimbasket
28.10 Śląsk – Górnik Trans
18.11 Górnik Trans – WKK
II runda
25.11 Górnik Trans – Gwardia
09.12 Śląsk II – Górnik Trans
16.12 Górnik Trans – WKK II
13.01 Gimbasket – Górnik Trans
20.01 Górnik Trans – Śląsk
27.01 WKK – Górnik Trans
Kadetki
I runda
29.09 Mniszek Boguszów – AZS PWSZ Gorzów
09.10 Szprotavia – Mniszek
13.10 Mniszek – Basket Zgorzelec
20.10 Korona Wschowa – Mniszek
II runda
10.11 AZS PWSZ Gorzów – Mniszek
17.11 Mniszek - Szprotavia
24.11 Bastek – Mniszek
01.12 Mniszek – Korona
Młodziczki
I runda
30.09 Mniszek – Ślęza
14.10 Mniszek – Wichoś JG
21.10 Korona Wschowa – Mniszek
24.10 WKK – Mniszek
28.10 Mniszek – StarBol
18.11 MKS Polkowice – Mniszek
25.11 Mniszek – Dwójka Ziębice
02.12 AZS PWSZ Gorzów - Mniszek
09.12 Mniszek – MOS Jelenia Góra
II runda
16.12 Ślęza – Mniszek
13.01 Mniszek – WKK
20.01 Wichoś – Mniszek
27.01 Mniszek – Korona
17.02 StarBol – Mniszek
24.02 Mniszek – Polkowice
03.03 Dwójka – Mniszek
10.03 Mniszek AZS PWSZ
17.03 MOS JG – Mniszek