Udany Walim

Strona Główna » Kolarstwo » News » Udany Walim

Kilka zwycięstw naszych kolarzy w tym trudnym wyścigu

Grand Prix Walim MTB zgromadził na starcie liczne grono kolarzy górskich, którzy mierzyli się trudną trasą. Tym bardziej warto docenić wyniki wałbrzyskich zawodników, którzy zajęli kilka miejsc na podium. W tym te najwyższe. Wyścigi seniorów wygrali Aleksandra Podgórska i Filip Helta. Drugie miejsca zajęli juniorzy Wiktoria Hejman i Filip Brzóska. Czwarty był junior młodszy Nataniel Kluss. Młodzik Cyprian Frankiewicz zajął 15. miejsce. Licznie wałbrzyszanie obsadzili kategorię młodzik, nie tylko kolarze KKW Nexelo, ale także Szkółki Kolarskiej Wałbrzych zaznaczyli swoją obecność. Wygrał Dawid Bartyzel, 5. była Natalia Ziółkowska, 6. Karolina Januszewicz, 7. Dawid Krusz, 8. Julian Wieczorek. Miejsce drugie wywalczyła młodsza żakinia Hanna Drahan. Dobrze pojechali nasi mastersi, trzeci był Piotr Iciaszek, piąty Piotr Krusz, dziesiąty Sylwester Molski. W wyścigu amatorów Krystian Pakula był 3., a Amelia Molska 6.