Kilkoro na podium

Strona Główna » Kolarstwo » News » Kilkoro na podium

Nasz medalista mało startował

Ostatni wyścig Ligi MTB odbył się w Szczawnie-Zdroju. Po nim podsumowano wyniki a cały rok 2019.   W rywalizacji juniora młodszego rzadko startował nasz medalista MP Filip Brzóska, który w ostatecznej klasyfikacji zajął 8. miejsce. Przed nim byli  Gniewko Konsewicz  (w ostatnim wyścigu był drugi) – 6., Grzegorz Radwański  (w Szczawnie był trzeci) – 7., a Tymoteusz Duda był 12. W kategorii młodzik wyścig w Szczawnie wygrał Nataniel Kluss, co dało mu ostatecznie 2. miejsce w końcowej klasyfikacji.  Paweł Wawrzyńczyk (w Szczawnie był piąty) zajął 8. miejsce, a Paweł Bielecki  (w Szczawnie szósty) – 14.  W kategorii żak Mikołaj Piotrowski zajął 14. Miejsce. W kategorii skrzat  Dawid Krusz w (w Szczawnie) był trzeci i ostatecznie zajął 2. miejsce. Aniela Magdziarczyk także na mecie całej ligi była 2. Karolina Januszkiewicz zajęłła 5.,  a Natalia Ziółkowska 6. miejsce. W punktacji klubowej KKW Nexelo uplasowało się na 6. miejscu, a LKKS Górnik DZT był 15.