Powtórzyli podium

Strona Główna » Kolarstwo » News » Powtórzyli podium

Sobotnie wyniki nasi kolarze powtórzyli w niedzielę

Po udanej sobocie w Mistrzostwach Dolnego Śląska w niedzielę w przełajowym  Pucharze Piastów Śląskich, rozegranym w Jeleniej Górze, wałbrzyszanie z KKW Whyte Nexelo powtórzyli swoje zwycięstwa indywidualne.  W Jeleniej Gorze startowali także szosowcy z LKKS Górnik. Oni także zdobyli w sobotę kilka  miejsc na podium. I powtórzyli te wyniki w niedziele.  Drugie miejsca zajęli  Adrianna Rasińska, Wiktoria Węgrzynowska,  Szymon Ilski,  Karol Woźniak, a trzecie miejsca na podium Julia Kowalska i Dominik Kopiwoda.  Mistrzem Dolnego Śląska w kategorii masters M60 został Jan Paduch.  Drużynowo MDŚ wygrali wałbrzyszanie z KKW Whyte Nexelo, a drugie miejsce zajął LKKS Górnik. W Pucharze Piastów Śląskich drużynowo  KKW był drugi, a LKKS Górnik czwarty. Po zsumowaniu punktów za oba dni  startów w Jeleniej Górze zwyciężył KKW Whyte Nexelo – 86 punktów, a  LKKS Górnik zajął czwarte miejsce – 65 punktów.