Aktualne Wyniki
Na dobry start
O tym się mówi
Zegar bije
Terminarze, tabele
Medalowe single
Strona Główna »
Jeździectwo » News »
Medalowe single
Wicemistrzostwo dla amazonki z Książa
Jagoda Karpińska zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi. W Bogusławicach powożąca SLKS Książ przegrała tylko z byłym powożącym z Książa Bartłomiejem Kwiatkiem. Jagoda powoziła Neapolitano. Dodatkowo w zawodach krajowych dobrze spisali się inni powożący SLKS Książ. W H1 zwyciężył Hubert Kozłowski (Efekt; na zdjęciu). Ten sam zawodnik zajął także trzecie miejsce (Rokitnik Książ) i czwarte (Refren). W zawodach krajowych par drugie miejsce zajął Marek Baryłko (Jiskefet, Liberator, Leonardo). Następne zawody w powożeniu zaprzęgami w Łącku 20.08. Zdjęcie: stadoksiaz.pl.
Data Publikacji: 30.07.2025 (11:12)

