Kolejny udany

Strona Główna » Inne Dyscypliny » News » Kolejny udany

Kolejny wyjazd i kolejne medale

Karatecy Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI wywalczyli 11 miejsc na podium podczas VII Turnieju Skarżysko Kamienna Cup, w którym wystartowało aż 346 zawodników z 32 klubów z Ukrainy i Polski. Reprezentacja UKKS OBI liczyła 17 osób. Pierwsze miejsca zdobyły w kategorii 7-8 lat -30 kg Livia Stachura oraz w kategorii 13-14 lat +60 Julia Obuchowska (na zdjęciu). Ta ostatnia wszystkie walki zakończyła przed czasem. Milena Gałuszkiewicz w kategorii 7-8 lat zdobyła brązowy medal. Do finału doszli również Michał Konieczny (7-8 lat +35 kg), Martyna Kozdrowiecka (11-12 lat +45kg), Milena Witoń (9-10 lat +40 kg) oraz Dominik Obuchowski (17-18 lat -70 kg), zdobywając drugie miejsca. Trzecie miejsce zajął Paweł Nowak (17-18 lat -70 kg), któremu drogę do finału przerwał wspominany wcześniej Dominik. Brąz wywalczyli również Szymon Pomjan (15-16 lat -65 kg), Filip Kondej (7-8 lat -35 kg), Laura Kuźniarz (9-10 lat -35 kg). Po raz kolejny rolę trenera i sekundanta przejęła sempai Agnieszka Obuchowska, a sensei Tomasz Obuchowski na zawodach był sędzią. Klub składa podziękowania rodzicom zawodników za pomoc w transporcie na turniej oraz pomoc podczas zawodów.