Smoki zrzuciły

Strona Główna » Inne Dyscypliny » News » Smoki zrzuciły

Czołówka ucieka wałbrzyszanom

Dwa tygodnie po nie do końca udanej walce o pozycję wicelidera, wałbrzyscy futboliści zaliczają kolejny spadek w ligowej tabeli. Na piąty w sezonie 2021 mecz Miners Krause wybrali się do Wieliczki. Po pierwszej, zakończonej bez punktów kwarcie, w drugiej - po dwóch przyłożeniach - na prowadzenie 12:0 wyszli gospodarze. Druga połowa meczu wyglądała identycznie - trzecia kwarta bez punktów, w czwartej punktowali miejscowi. Ostatecznie Dragons pokonali Miners 24:0. Wynik ten powoduje, że wałbrzyszanie przesuwają się na piąte miejsce i nadal mają 4 punkty na koncie (2-3). Za tydzień naszych futbolistów czeka ostanie spotkanie w zasadniczej części sezonu, w Wałbrzychu podejmą obecnego wicelidera rozgrywek Wilki Łódzkie.