Zakończyli sezon

Strona Główna » Inne Dyscypliny » News » Zakończyli sezon

Po wakacjach coraz więcej będzie seniorów

Tym razem wałbrzyscy karatecy wystąpili w Turnieju O Puchar Burmistrza Józefowa w karate kyokushin. W gronie ponad trzystu zawodników wystąpiło 14 zawodników Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI. Zdobyli oni 8 medali. Na najwyższym stopniu podium po raz kolejny stanęła Lena Kukulska (8-9 lat, +30 kg) oraz Martyna Kozdrowiecka (10-11 lat, +40kg). Drugie miejsca zajęli Milena Witoń, Julia Obuchowska, Dominik Obuchowski. Po raz pierwszy nasz klub wystawił zawodnika w kategorii seniorów, Waldemar Kozdrowiecki zajął drugie miejsce. Trzecie miejsca wywalczyli Kacper Waszak i Szymon Pomjan. To był ostatni start zawodników UKKS OBI Wałbrzych w tym sezonie jesień-wiosna. Od kwietnia, po półrocznym zamknięciu sportu, zawodnicy Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI wywalczyli w turniejach 5 złotych medali, 9 srebrnych oraz 16 brązowych. Trenerem w klubie jest Sensei Tomasz Obuchowski oraz Sempai Agnieszka Obuchowska.