Ostatni turniej

Strona Główna » Inne Dyscypliny » News » Ostatni turniej

Pięć medali na zakończenie roku

Pięcioro zawodników z UKK Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych wzięło udział w Open Karate Tournament Sosnowiec Cup, w którym wystartowało blisko 200 zawodników. Turniej rozegrany był w dwóch formułach – Kata (walka z cieniem) oraz Kumite (walka bezpośrednia). Wałbrzyszanie przywieźli z Sosnowca 5 medali, w tym 1 złoty, 2 srebrne i 2 brązowe. W Kata na 3. miejscu podium stanął Dominik Obuchowski, a jego siostra Julia tym razem była 4. W Kumite Julia Obuchowska wzięła skuteczny rewanż i wygrała kategorię 10-11 lat (waga +35kg). Dominik  z kolei był 2. W kategorii 14-15 lat (+55kg). Wiktoria Wacław wywalczyła srebrny medal w kategorii 12-13 lat (45kg), a kolejny brązowy medal zdobył Mateusz Mielnik. Bez medalu wrócił najmłodszy 8- letni zawodnik UKKS OBI Maciej Czech. Opiekunami grupy są Sensei Tomasz Obuchowski i Sempai Agnieszka Obuchowska.