Karatecy biją

Strona Główna » Inne Dyscypliny » News » Karatecy biją

Dobry start wałbrzyszan w Legnicy

Karatecy w Wałbrzycha wystąpili w  turniej Silesia Cup w Legnicy, który był rozgrywany w konkurencji kumite. Na macie stawiło się ponad 100 zawodników z 10 klubów z Polski i Czech. Na najwyższym stopniu podium imprezy stanęła Julia Obuchowska, która wygrała kategorię dziewcząt 10-11 lat w wadze +40kg. Na drugim miejscu podium stanęła Ada Wołk-Łaniewska (kategoria  6-7 lat, waga  +25kg). Debiutantka Zuzanna Nowak zajęła trzecie miejsce w kategorii 8-9 lat, waga  +25kg. Na trzecich miejscach stanęli również Aleksandra Wróbel (12-13 lat, waga  -45kg),  Mateusz Mielnik (10-11 lat, waga -40kg), Dominik Obuchowski (14-15 lat, waga  +60kg) , Konrad Goworski (12-13 lat, waga +45kg). Poza tym walczyli również Jakub Nowak i Krystian Raś. Teraz przed karatekami z UKKS OBI miesiąc ciężkiej pracy przed startem w największych zawodach karate Shinkyokuschin, w których startuje ponad 600 młodych adeptów karate z całej Europy.  Sędzią na zawodach był Sensei Tomasz Obuchowski a trenerem Sempai Agnieszka Obuchowska.