Koronea Cup

Strona Główna » Inne Dyscypliny » News » Koronea Cup

Udany wyjazd wałbrzyskich karateków

Karatecy Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai OBI  Wałbrzycha wzięli udział w turnieju Koronea Cup, organizowanego w ramach II Świętokrzyskiej Ligi Karate. W konkurencji kumite – walki rywalizowało 167 zawodników. Do Kielc pojechała trzyosobowa reprezentacja wałbrzyskiego klubu i wszyscy uplasowali się w ścisłej czołówce zawodów, zajmując medalowe miejsca. Na najwyższym stopniu podium rywalizacje w swojej kategorii ukończyła 10- letnia Julia Obuchowska , która startowała w kategorii dziewcząt +40 kg. Dominik Obuchowski (14 lat) w wadze +60 kg oraz Kuba Nowak (lat 13) w wadze +55kg zajęli miejsca trzecie. Trenerem i sędzią na zawodach był Sensei Tomasz Obuchowski, a trenerem i kierownikiem ekipy była Sempai Agnieszka Obuchowska.