Siedem kategorii

Strona Główna » Idol » News » Siedem kategorii

Ten bieg bardzo się przydał wszystkim uczestnikom

To była 21. edycja tego wielkanocnego biegu. W poniedziałek na starcie na Podzamczu stanęło 160 zawodników. Bieg open mężczyzn wygrał  Bartłomiej Wojsław (Marcinowice), który dystans 6,4 km pokonał w czasie 20:57. Drugi Był Jakub Plewko (Głogów), a trzeci Michał Hnatiuk (Wałbrzych). Bieg pań na 3,2 km wygrała druga była Sonia Rozumkiewicz (Świdnica) w czasie 11;17, druga była Danuta   Piskorowska (Wrocław), a trzecia Joanna Hoja (Wałbrzych). Dzieci i młodzież pobiegli w 5 kategoriach. Bieg ten zaliczany jest do GP idola 2019. Organizator WKB Podzamcze Zamek Książ dziękuje sponsorom, którymi byli: Rada Miejska Wałbrzycha – Maria Anna Romańska,Bar „U Stasia” – Stanisław Stereżyło, Cukiernia „Oleńka”, Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze – Tadeusz Choczaj, TKKF, Aqua Zdrój, RWS Podzamcze, McDonalds, PSP21. Kolejna impreza Idola to bieg górski Zamek Grodno w  Zagórzu Śląskim w najbliższę sobotę 27.04. Zapisy na miejscu od godz. 9.30.