Bez porażki

Strona Główna » Futsal » News » Bez porażki 

Rzuty karne zadecydowały o końcowym miejscu


W Ząbkowicach Śląskich odbyła się siódma edycja turnieju Orzeł Winter Cup, organizowanego przez Akademię Sportu Orzeł Ząbkowice. Górnik Nowe Miasto pod wodzą trenera Łukasza Paraszczaka spisał się bardzo dobrze , nie ponosząc porażki i zajmując trzecie miejsce. Wyniki Górnika NM: Górnik NM - Lwy Kłodzkie 3:0, Górnik NM - AP Goal Kamieniec Ząbkowicki 1:1, Górnik NM - LZS Grodków Girls 5:1, Górnik NM - AS Orzeł Ząbkowice II 11:0, Górnik NM - AS Orzeł Ząbkowice I 0:0 (rzuty karne 1:3), mecz o III miejsce: Górnik NM - AP Piast Nowa Ruda 3:0. Turniej wygrał AS Orzeł I Ząbkowice Śląskie.