Wałbrzyski finał MP

Strona Główna » Boks » News » Wałbrzyski finał MP

Już są medale na koncie Imperium

Dzisiaj odbędzie się wałbrzyskli finał MP seniorek w boksie. W kategorii 48 kg zmierzą sie ze sobą siostry Mięgoć. Imperium Walbrzych ma więc już złoty i srebrny medal, trudno na ten moment powiedzieć, która z sióstr stanie na najwyższym podium mistrzostw, bowiem w ostatnim czasie nie boksowały ze sobą, ani na MłMP (Angelika byla mistrzynią kraju w wadze 48 kg, a Kinga zdobyła srebrny medal w wadze 50 kg), ani w Memoriale Drogosza (obie przegrały walki półfinałowe). W półfinałach obecnych MP w Zabrzu obie nie miały problemów z przeciwniczkami, wygrywając swoje walki wyraźnie po 5:0. Angelika pokonała Madraszewską, a Kinga wygrała z Prill.

Pięć medali, przynajmniej brązowe, zdobyli też seniorzy. O złoty medal powalczy Bartosz Gołębiewski (75 kg), który wygrał w półfinale z Kucharskim bardzo pewnie 5:0 i w finale zmierzy się w walce o złoty medal z Perczyńskim. O finał walczą jeszcze Tomczak, Krzpiet, Bereźnicki i Stępiński.

Na zdjeciu: Angelika ze złotym medalem niedawwnych Młodzieżowych MP.