Obronił złoto

Strona Główna » Boks » News » Obronił złoto

Jedlinianin ponownie na najwyższym stopniu podium MP

Bartosz Gołębiewski zdobył złoty medal Mistrzostw Polski seniorów w wadze 75kg. W finale pokonał swojego rywala zaledwie 3:2, ale raczej to sędziowie byli zbyt pobłażliwi dla Goińskiego z Zagłębia Konin, bowiem jedlinianin oddał więcej celnych ciosów, przeważał w każdej rundzie, a jego rywal robił wiele by mu przeszkadzać, a nie boksował. To drugi złoty medal Bartosza w kategorii seniorów, a w tym roku ma jeszcze szansę wywalczyć złoto również w kategorii młodzieżowej.

Dzisiaj po południu finały Mistrzostw Polski seniorów w boksie. W Karlinie czeka nas 11 pojedynków. W wadze 75 kg walczy pochodzący z Jedliny bokser Bartosz Gołębiewski, reprezentujący obecnie Rushh Kielce. Jego rywalem będzie Mateusz Goiński (Zagłębie Konin). Początek walk od godziny 18:30.