Całe podium

Strona Główna » Biathlon » News » Całe podium

Kolejny raz cale podium dla naszej ekipy

W ramach XXI Pucharu Melafiru rozegrano bieg indywidualny młodzików. Świetnie spisali się chłopcy, którzy zajęli cale podium i w najlepiej „10” obsadzili połowę miejsc. Wygrał Mariusz Pływaczyk przed Hubertem Matusikiem i Dawidem Filipem, piaty był Kamil Wodziak, a ósmy Kamil Cedziło.  Na 12. miejscu przybiegł biathlonista UKS Mieroszów Bartłomiej Szpargała. Młodziczki były niewiele gorsze. Drugie miejsce zdobyła Emilia Zasadna, a trzecie Dominika Leśniara. Na 6. przybiegła na metę Julia Tomasiak, na 11. Patrycja Piotrowska. Zawodniczki UKS Mieroszów zajęły miejsca: 15. Dominika Bednarz i 24. Natalia Czemarnik, a zawodniczki UKN melafir były na miejsca: 18. Milena Widlak i 21. Nikola Filip. Po tych zawodach biathloniści czekają już tylko na śnieg, by założyć narty i zacząć startować w sezonie zimowym.