Dołożyli więcej

Strona Główna » Biathlon » News » Dołożyli więcej

Do dwóch medali juniorów młodzicy dołożyli cztery swoje

W biegach indywidualnych młodzicy i młodzicy młodsi Melafiru Czarny Bór oraz Pod Stróżą ZSP Lubawka dołożyli cztery medale.  W najmłodszej kategorii mistrzem został Jakub Potoniec, a Daniel Filip zajął 16. miejsce i Bartłomiej Piotrowski 18. W tej samej kategorii wiekowej wicemistrzynią została Oliwia Arendarczyk, Julia Tomasiak zajęła 6. miejsce,  Aleksandra Szajnowska była 8.,Maja Szczepaniak 11., Justyna Sinkiewicz 15., Maja Germata 16., Dominika Bednarz (UKS Mieroszów) – 18. i Nikola Filip – 21. Natomiast wśród młodzików  wicemistrzem został Kamil Wodziak, a trzeci był Hubert Matusik. Ponadto  Mariusz Pływaczyk zajął 11. miejsce,  Kamil Cedziło 13. miejsce,  Bartłomiej Szpargała 20. I  Piotr Gancarek (obaj UKS Mieroszów) – 21. Wśród dziewcząt blisko podium była Dominika Leśniara, która zajęła 4. miejsce,  Arendarczyk była 6.,  Piotrowska 8.,  Kwiatkowska 15., a Zasadna 16.