Zaczęli od brązu

Strona Główna » Biathlon » News » Zaczęli od brązu

Pierwszy dzień walki o dużą ilość medali

Czterech juniorów, pięciu juniorów młodszych i cztery juniorki młodsze wystawia AZS AWF i Melafir Czarny Bór podczas MP juniorów i OOM juniorów młodszych w Kościelisku. W środę zostanie rozegrany spirnt. W pierwszych biegach nasi zawodnicy zdobyli dwa brązowe medale. Wśród juniorów trzeci był  Wojciech Filip, który świetnie biegł, ale fatalnie strzelał. Mimo pięciu błędów na strzelnicy stanął na podium.  Czwarty był Przemysław Pancerz (4 pudła), szósty Wojciech Janik (4), a siódmy Mateusz Gierczyk (2). Wśród juniorów młodszych trzeci był Mateusz Cabała (2 pudła).  Czwarte miejsce zajął Marcin Kaczanowski (3), piąte Grzegorz Dereń (6), dziewiąty Kacper Rutkowski ((2 minuty kary od sędziów), a dwunasty Jakub Ogorzałek. Po połuduniu biegną juniorki.